Biorewitalizacja skóry z zastosowaniem PRX T33


PRX 33 to najnowsze osiągniecie w dziedzinie peelingów medycznych polegające na biorewitalizacji skóry. Lekarze i pacjenci, wszyscy zgodnie wskazują na spektakularne efekty tej kuracji. Opatentowana formuła peelingu pozwala dogłębnie oczyścić skórę, równocześnie poprawiając jej gładkość. PRX T33 uzyskuje też bardzo dobre rezultaty usuwając przebarwienia jak i niektóre blizny szczególnie typu zanikowego oraz pozostałości po trądziku młodzieńczym. Efekt jest szybki gdyż mamy do czynienia z liftingiem bez konieczności poddawania się skomplikowanym procedurom estetycznym lub chirurgicznym. Tym samym możemy uznać, że to najbardziej efektywna i efektowna droga do poprawy wyglądu dla współczesnych kobiet i mężczyzn pozbawionych czasu na długotrwałe i czasochłonne liftingi.

 

W jakich przypadkach stosować PRX 33 ?

  • przebarwienia skóry
  • rozstępy, blizny potrądzikowe oraz typu zanikowego
  • zanieczyszczona łojotokowa cera
  • utrata naturalnego napięcia skóry na twarzy i okolicach dekoltu

Peeling PRX-T 33 można potraktować również jako równoległy, wspomagający zabieg łączony z innymi kuracjami z zakresu medycyny estetycznej, a jego działanie rewelacyjnie przygotowuje skórę do bardziej skomplikowanych zabiegów medycyny estetycznej.

 

Co można uzyskać stosując PRX 33 ?

Efektów jakie daje nam ten innowacyjny i wyjątkowy zabieg można wymieniać wiele. Jego główne działanie skoncentrowane jest na przywróceniu skórze jędrności i  elastyczności oraz ogólnym nawilżeniu skóry. Pod wpływem działania preparatu następuje również istotna redukcja zmarszczek, pory zostają oczyszczone i zwężone a przebarwienia usunięte w wyniku czego cera jest bardziej rozświetlona. Wygląda świeżo i promiennie.

Peeling jest szczególnie zalecany dla osób posiadających blizny zanikowe ponieważ jednym z efektów zabiegu jest intensywne nawadnianie komórek po którym następuje wyrównanie linii skóry.

Najlepsze efekty terapii uzyskujemy w następstwie 5 aplikacji w siedmiodniowych odstępach czasu. Oczywiście już pierwsze efekty zabiegu możemy zobaczyć po pojedynczym zabiegu. Jednakże pełen efekt terapii uzyskiwany jest po serii zabiegów.

 

Na czym polega peeling PRX-T33 ?

Peeling PRX-T33 nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta.

Jednakże przy decyzji o zabiegu konieczna jest konsultacja z naszym specjalistą w Tommed Estetica.

Technicznie zabieg trwa od 10 do 15 minut a pacjent nie odczuwa większego dyskomfortu.

Przed rozpoczęciem zabiegu skóra zostaje precyzyjnie oczyszczona. Następnie na obszar przeznaczony do zabiegu liftingującymi ruchami lekarza zostaje nałożona wcześniej odpowiednia ilość preparatu. Ilość warstw jest uwarunkowana efektem jaki chcemy osiągnąć i jest ustalana przez lekarza. Z reguły mówimy o trzech warstwach jednak czynnikiem nadrzędnym jest tu rodzaj i grubość skóry pacjenta. Po zakończeniu zabiegu nadmiar preparatu zostaje usunięty nawilżonym ręcznikiem a następnie zostaje nałożony specjalny krem nawilżający przeznaczony do kuracji pozabiegowej. Kremy te są rekomendowane dla pacjentów w codziennej pielęgnacji skóry w celu uzyskania pełnych możliwości  zabiegu a także do podtrzymania jego właściwych rezultatów.

PRX T33 jest zabiegiem typowo „ lunchowym”, nie wymaga wielu wizyt u lekarza i są one bardzo krótkie. To metoda nieinwazyjna i bardzo bezpieczna. Pacjent po zabiegu może w zasadzie od razu wrócić do swoich codziennych aktywności i obowiązków. Stąd zapewne ta wielka  popularność wśród pacjentów na całym świecie.

Tajemnica peelingu PRX T33 zawarta jest w rewolucyjnej metodzie chemicznej która określana ogólnie jako biorewitalizacja zasadniczo jest połączeniem efektu odmładzającego z liftingującym, oczyszczającym i wybielającym. W następstwie połączenia kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym uzyskujemy unikalny efekt bez skutków ubocznych takich jak przy innych zabiegach z tej samej grupy ( w przypadku peelingu PRX T33 omijamy najbardziej nielubiany przez pacjentów efekt łuszczenia się skóry.

W przeciwieństwie do innych peelingów PRX może być wykonywany niezależnie od  pór roku czyli również latem kiedy inne metody mogą nie być wskazane.

 

Wskazania po zabiegu PRX 33

Nie ma żadnych szczególnych wskazań po zabiegu, oczywiście efekt uzależniony jest od okresowych powtórzeń i regularnej pielęgnacji skóry.

 

Zabiegi PRX 33 w klinice medycyny estetycznej w Katowicach

Tommed Estetica w Katowicach oferuje Państwu zabiegi wykonywane jedynie przez wykwalifikowanych lekarzy. Zapewnia to najwyższą jakość usług oraz daje gwarancję profesjonalizmu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą kliniką