Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty usług medycyny estetycznej wykonywanych przez klinikę Tommed Estetica w Katowicach.

Oferujemy Państwu pomoc w zakresie wypełniania z użyciem kwasu hialuronowego. Jego naturalne właściwości wykorzystywane są w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów jak zmarszczki, utrata jędrności, czy modelowanie i powiększanie ust.

Kolejną grupą usług są zabiegi wykorzystujące botoks, czyli bardzo dobrze znaną medycynie estetycznej toksynę botulinową. Oprócz częstych zastosowań w celu wygładzania zmarszczek botoks wykorzystywany jest również bardzo skutecznie do leczenia nadpotliwości oraz leczenia bruksizmu.

Następną grupą zabiegów przygotowanych dla Państwa w naszej ofercie są peelingi medyczne wykonywane przez naszych lekarzy, poprzedzane konsultacją medyczną. Do nich zaliczamy również oferowaną biorewitalizację skóry z zasosowaniem PRX 33, która jest najnowszym rozwiązaniem w tej dziedzinie.

Kolejnymi zabiegami oferowanymi w naszej klinice jest karboksyterapia, mezoterapia, skleroterapia oraz terapia osoczem bogatopłytkowym w bardzo innowacyjnych zabiegach upiększania oraz leczeniu łysienia.

Tommed Estetica w Katowicach oferuje Państwu zabiegi wykonywane tylko przez wykwalifikowanych lekarzy. Zapewnia to najwyższą jakość usług oraz daje gwarancję profesjonalizmu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą kliniką.