Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym


 

Czym jest łysienie?

Łysienie jest niezwykle przykrą dolegliwością dotykającą zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Nadmierne wypadanie włosów może być m.in. skutkiem złej diety, gwałtownych zmian hormonalnych, długotrwałego silnego stresu, chorób lub zażywania niektórych lekarstw. Jedną z najczęstszych przyczyn łysienia są czynniki genetyczne.

Przeciętna liczba włosów na naszej głowie wynosi od 100 do 150 tysięcy. Fizjologicznie ubywa nam około 100 włosów na dzień. Kiedy pojawiają się powody do niepokoju? W przypadku, gdy od dłuższego czasu obserwujemy wypadanie więcej niż 100 włosów dziennie. W sytuacji nagłego nasilenia utraty włosów lub wyraźnej różnicy pomiędzy wypadaniem włosów i odrastaniem nowych.

 

Leczenie nadmiernego wypadania włosów

Włosy są bardzo ważnym atrybutem atrakcyjności. Każdy z nas marzy o pięknych, gęstych i zdrowych włosach. Dlatego zdecydowanie warto podjąć leczenie ich nadmiernego wypadania.

Skutecznym zabiegiem jest zastosowanie OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO w obrębie skóry owłosionej głowy w celu poprawy stanu włosów. Jest to zabieg sprawdzony dla wszystkich rodzajów łysienia zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

 

TERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM pozwala uzyskać naturalną rewitalizację i regenerację skóry oraz włosów przy wykorzystaniu elementów uzyskanych z własnej krwi.

 

Liczba zabiegów

Efekty kuracji osoczem bogatopłytkowym widoczne są po kliku tygodniach od wykonania serii zabiegów. Seria powinna składać się z 3-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 tygodniowych.

W zależności od przyczyny łysienia konieczne może być powtarzanie zabiegów co kilka miesięcy.

 

Efekty zabiegu

W zależności od stanu wyjściowego jakość włosów oraz ich gęstość poprawia się po kilku tygodniach od zabiegu. Włosy stają się grubsze i mniej łamliwe, pobudzone jest odrastanie włosów, a ich wypadanie stopniowo się zmniejsza.

 

Leczenie łysienia w klinice medycyny estetycznej w Katowicach

Zapraszamy na zabiegi leczenia łysienia osoczem bogatopłytkowym w Tommed Estetica w Katowicach.

Koszt zabiegu na skórę całej głowy to 800 zł. W przypadku zabiegu na wybrany fragment skóry głowy cena ustalana jest podczas indywidualnej konsultacji lekarskiej.

Tommed Estetica w Katowicach oferuje Państwu zabiegi wykonywane jedynie przez wykwalifikowanych lekarzy. Zapewnia to najwyższą jakość usług oraz daje gwarancję profesjonalizmu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą kliniką